Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Spúšťame novú stránku!

Autor: Marek Delinčák, 26. februára 2017, 22:58


Po dlhom a neúnavnom boji sa mi podarilo dokončiť novú verziu stránky nášho združenia aspoň do takého štádia, aby sa dala používať. Dúfam, že všetkým, no hlavne našim členom sa bude páčiť. Nová stránka totiž prináša veľa noviniek hlavne pre nich. Postupne sa pokúsim v sérií článkov opísať všetky funkcionality tejto stránky.

 

Kvôli väčšej bezpečnosti som na stránke použil nový šifrovací algoritmus, ktorým sa zabezpečujú heslá a teda pôvodné heslá sa nedali preniesť. Z tohto dôvodu si musí každý používateľ pôvodnej stránky zažiadať v systéme o opätovné nastavenie hesla a to na stránke Obnova hesla.

 

SCPS logo

 

Ako to však s každou novou stránkou býva, aj pri tejto sa budeme zo začiatku stretávať s chybami, preklepmi a inými komplikáciami. Preto Vás chcem všetkých poprosiť o spoluprácu. V prípade akejkoľvek otázky, objavenej chyby, návrhu či nápadu na zlepšenie alebo inej spätnej väzby Vás prosím aby ste mi napísali na adresu admin@masozraverastliny.org. Ja sa pokúsim každú nahlásenú chybu odstrániť hneď, ako to len bude možné. 

 

Dúfam, že si novú verziu stránky obľúbite a stane sa pre Vás zdrojom užitočných informácií zo sveta mäsožravých rastlín.

 

Váš admin :-)


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín