Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Začíname s tvorbou nového portálu

Autor: Marek Delinčák, 31. júla 2010, 0:39


WWW stránka SSMPri príležitosti zakladania Spoločenstva slovenských masožravkárov sme sa zhodli aj na potrebe nového webu, ktorý by spĺňal naše požiadavky a slúžil ako útočisko pre naše spoločenstvo.  ;) Web by mal predovšetkým spĺňať funkciu budovania slovenskej komunity mäsožravkárov, funkciu zdieľania skúsenosti a nadobudnutých poznatkov pestovateľov, miesto pre sprostredkovanie kúpi a predaja mäsožravých rastlín medzi pestovateľmi, funkciu organizovania stretnutí a rôznych akcií a mnoho iného.

Preto sme začali s tvorbou úplne nového portálu. :glasses:
Nový portál je postavený na CMS systéme Drupal, ktorý nám umožnuje splniť všetky naše požiadavky. Samozrejmosťou bude registrácia používateľov, viacero používateľský skupín s rôznymi oprávneniami, neskôr aj rozšírené profily užívateľov o sekcie Growlist, či Galéria, posielanie súkromných správ, mapa slovenských mäsožravkárov, odoberanie noviniek ako napr. chystané události a iné. V neposlednej rade bude stránka obsahovať aj kvalitný obsah zabezpečený hlavne prepracovanou sekciou Encyklopédia mäsožravých rastlín.
Pevne veríme, že sa nám v čo najkratšej dobe podarí náš portál dokončiť a sprístupniť pre všetkých masožravkárov a že sa Vám bude páčiť.  :love:


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín