Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Stretnutie SCPS 2012

Autor: Marek Delinčák, 8. mája 2012, 23:12

Dátum a čas: 8. júna 2012 17:00 - 10. júna 2012 13:00


Drosera obovata

Keďže príroda sa po zime už naplno prebudila, hodilo by sa opäť stretnúť, múdro pohovoriť a čo to poobdivovať. Rád by som teda všetkých členov aj nečlenov SCPS pozval na prvé stretnutie v tomto roku, ktoré sa uskutoční v dňoch 8.6 až 10.6 na Liptove. Presné miesto sa určí podľa prejaveného záujmu.

 

Čo sa týka programu stretnutia, ten sa tiež ešte operatívne dorieši, no určite budú nejaké prednášky. Taktiež sa určite zájdeme pravdepodobne v sobotu pozrieť na nejakú lokalitu a uskutoční sa aj valné zhromaždenie SCPS.

 

V tejto súvislosti chcem vyzvať všetkých členov, aby si pripravili body, ktoré by chceli prejednať a to aj v prípade, že sa osobne nezúčastnia. Na valnom zhromaždení budeme mimo prejednávania bodov od členov aj voliť konateľov a členov správnej rady na ďalšie obdobie.

 

Tak isto veľmi oceníme, ak by bol ktokoľvek ochotný odprezentovať nejakú prednášku na ľubovoľnú tému, či už o mäsožravých rastlinách, nejaký cestopis alebo hocičo týkajúce sa prírody. Samozrejme každá prezentácia bude tak, ako aj samotná účasť odmenená kreditmi.

 

Diskusiu k stretnutiu nájdete na fóre.

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, či už súkromnou správou, skypom alebo mailom.

 

Tešíme sa!


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín