Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Stretnutie SCPS 2013

Autor: Eva Kučerová, 19. februára 2013, 16:34

Dátum a čas: 7. júna 2013 16:00 - 9. júna 2013 14:00


 

Rašelinisko KlokočovV dňoch 7. až 9. júna 2013 sa bude konať ďalšie stretnutie členov SCPS. Minulý rok sme si užili pohostinnosť Andreja Devečku na jeho chate v Demänovskej doline. Tento rok nás bude hostiť Marek Delinčák na Kysuciach v dedinke Zákopčie. :)

 

Stretutie nie je určené výhradne len pre členov SCPS, prísť môže každý, kto má chuť a čas. Netreba sa ani dobredu nahlasovať, počet osôb nie je obmedzený. Čo sa týka ubytovania, spať sa bude troška netradične, na koberci v priestoroch spoločenskej sály hostinca Bakchus. ;) Môžme to nazvať kempovaním. Povinná výbava je spacák, karimatka, nafukovačka, jednoducho čokoľvek, čo Vám prinesie trošku pohodlia.

 

Stretnutie bude spojené s valným zhromaždením, na ktorom sa budú prejednávať všetky Vaše návrhy, ktoré si určite spíšete a pripravíte. :)  Radi by sme opäť urobili nejaké zaujímavé prezentácie a preto uvítame každého záujemcu o prezentovanie. Prezentácie budú samozrejme odmenené a preto sa treba s prezentáciou dopredu nahlásiť.

 

V pláne je tiež návšteva lokality mäsožraviek v Klokočove, prípadne do úvahy pripadajú aj lokality na Orave. Detaily dohodneme na mieste.

 

Kto by chcel viac informácií kontaktujte Mareka.

 

Tešíme sa!


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín