Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Oslava založenia SCPS

Autor: Marek Delinčák, 11. novembra 2011, 10:38

Dátum a čas: 25. novembra 2011 17:00 - 26. novembra 2011 0:00


Pivo

Ako iste viete, sen o našom vlastnom občiasnkom združení sa stal

skutočnosťou a tak Vás chcem týmto všetkých pozvať na oslavu založenia občianskeho združenia SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov  mäsožravých rastlín. :party:

Oslava sa bude konať 25.11.2011 v reštauracií Slimák v Novom meste. Začiatok nie je stanovený na presnú hodinu, takže príďte, kedy Vám to bude vyhovovať, avšak čím skôr tým lepšie. Zakladajúci členovia spoločnosti by sa mali dostaviť okolo 17:00.

Program oslavy začneme krátkym info o založení spoločnosti. Formou diskusie by sme chceli stanoviť najbližšie ciele a plány, informovať o možnosti registrácie za člena spoločnosti a možnostiach zapojiť sa do jej chodu. Spoločnosť ešte len začína budovať členskú základňu, ale taktiež hľadá aktívnych ľudí, ktorí majú chuť tvoriť a aktívne  sa podieľať na plnení jej cieľov a celkovom chode spoločnosti.

V prípade záujmu zorganizujeme prezentáciu fotografií z ciest za mäsožravkami po Slovenku a zahraničí, alebo dokumentu z výpravy do raja Nepenthesov na ostrov Borneo. Samozrejme v neposlednej rade sa tešíme na voľnú diskusiu s pivkom v ruke. :beer:

V prípade záujmu Vás poprosíme záväzne potvrdiť svoju účasť emailom na info@masozraverastliny.org najneskôr do nedele 20.11. do 20:00 tak, aby sme vedeli včas zarezervovať potrebný priestor v podniku.

 

Pozor, pôvodný termín a miesto konania boli zmenené!

 


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín