Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Stretnutie SCPS 2014

Autor: Marek Delinčák, 17. apríla 2014, 12:53

Dátum a čas: 10. júla 2014 17:00 - 13. júla 2014 14:00


Už je to rok, čo sme sa zišli naposledy a tak nastal čas si to zopakovať. Tento rok sa bude naše výročné stretnutie konať 10-13 júla a bude okorenené zopár novinkami. :)

 

Prvou novinkou je, že sa nám podarilo dohodnúť sa so Štátnou ochranou prírody na niekoľkých projektoch ochrany prírody a naše stretnutie bude spojené práve s realizáciou prvého projektu. Pod dozorom ŠOP budeme vykonávať potrebný manažment zvolenej lokality, na ktorej sa nachádza viacero druhov mäsožravých rastlín. Manažment je naplánovaný na sobotu 12.7. 

 

Keďže manažment nám ukrojí jeden deň z nášho stretnutia, rozhodli sme sa tento rok naplánovať stretnutie až na 4 dni a teda kto bude môcť, može prísť už v štvrtok podvečer. Program stretnutia si naplánujeme až priamo na mieste, no určite nebude chýbať zhodnotenie uplynulého roku, odborné prednášky o mäsožravkach z rád našich členov. Andrej Devečka prísľúbil video z jeho ciest na Borneo a okrem spomínaného manažmenu určite navštívime aj nejaké iné lokality v okolí.

 

Vzhľadom na to, že v uplynulom roku sa nám z členského, 2% z daní, ziskom z výstav a sponzorských darov podarilo nazbierať nejaké financie, vedenie SCPS sa rozhodlo že zaplatí ubytovanie každého nášho člena (s uhradeným členským na tento rok), ktorý na stretnutie príde.  ;) Ubytovanie bude zabezpečené v chate  v Jasenská dollina (GPS súradnice: 49.012889, 19.004694 ).  

 

Dúfam, že sa zídeme v čo najhojnejšom počte!

Tešíme sa na Vás!


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín