Shadow
Shadow
Shadow
Shadow

Stretnutie SCPS 2015

Autor: Marek Delinčák, 4. júna 2015, 13:37

Dátum a čas: 9. júla 2015 17:00 - 12. júla 2015 14:00


Opäť prišlo leto a s ním sa už tradične spája událosť na ktorú sa všetci tešíme. Tento rok sa bude naše stretnutie konať 9. - 12. júla a opäť bude plné príjemných, ako i užitočných aktivít. Smile

 

Kto bude chcieť, môže prísť už vo štvrtok podvečer. Nebude síce na pláne ešte žiaden konkrétny program, iba voľná diskusia v záhradnom altánku. V piatok sa spoločne vyberieme za mäsožravkami do prírody na niektoré z okolitých lokalít. Podvečer očakávame príchod posledných účastníkov a vtedy sa začne aj officiálny program s prezentáciami a hodnotením uplynulého roku. Pokiaľ bude mať niekto nejaký napad, čo by sme v rámci SCPS mohli prediskutovať a odhlasovať, smelo do toho.

 

V sobotu príde na rad tá užitočná časť stretnutia, kedy aktívne urobíme niečo pre mäsožravé rastliny na Slovensku. Pod dozorom ŠOP (Malá Fatra) budeme vykonávať potrebný manažment zvolenej lokality, na ktorej sa nachádza viacero druhov mäsožraviek. Každý, kto bude ochotný pomocť bude vítaný. Vo večerných hodinách opäť voľná zábava.

 

Vzhľadom na to, že v uplynulom roku sa nám z členského, 2% z daní, ziskom z výstav a sponzorských darov podarilo opäť nazbierať nejaké financie, vedenie SCPS sa rozhodlo, že ako motiváciu pre brigádnikov na lokalite zaplatí ubytovanie každého nášho člena (s uhradeným členským na rok 2015). Wink Ubytovanie bude zabezpečené v priváte Lucka (GPS súradnice: 49.252280, 19.012790).  

 

Dúfam, že sa zídeme v čo najhojnejšom počte!

Tešíme sa na Vás!


Komentáre


Pre tento článok nebol zatiaľ pridaný žiaden komentár.


© 2023 SCPS - Slovenská spoločnosť pestovateľov masožravých rastlín